Wróć do góry

Masz ciekawy pomysł?

Jeżeli masz wizję ciekawej realizacji - innowacyjnego serwisu. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy gdyż chętnie inwestujemy w kreatywność.

Z kim współpracujemy

Przedsiębiorstwa

Główną część naszych klientów stanowią firmy (zatrudniające od kilku do kilkuset pracowników). Specjalizujemy się w wykonywaniu przejrzystych - tworzących dobry wizerunek marki stron internetowych. Mają one za zadanie przyciągnąć zainteresowanie potencjalnego odwiedzającego do zakupu produktu danej firmy bądź skorzystania z jej oferty. Klient widząc iż firma prezentuje swoją ofertę w sposób profesjonalny chętniej korzysta z jej usługi. Często niestety można trafić na strony poważnych przedsiębiorstw, które swoim wyglądem oraz ubogą zawartością wręcz zniechęcają do siebie klientów.

Przy tworzeniu tego rodzaju realizacji efekty są bardzo szybko widoczne co przekłada się na pełne zadowolenie klienta i owocuje dłuższą, obustronnie korzystną współpracą. Zależy nam, aby strony przez nas tworzone przynosiły realne korzyści, gdyż pośrednio nam również przynosi to zysk.

Agencje interaktywne

Współpracujemy z polskimi agencja jak również zagranicznymi. Często zajmujemy się wdrożeniem oraz udostępnianiem własnego systemu CMS. Bywamy również podwykonawcami większych projektów gdy liczy się jakość i czas wykonania.

Fundacje oraz organizacje

Jeżeli prowadzisz organizację, stowarzyszenie bądź fundację, której zadaniem jest niesienie pomocy bądź szerzenie pozytywnej idei jesteśmy w stanie nawiązać współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Przyjemnośc sprawia nam praca przy projektach, które służą pomocą innym ludziom.

Klienci

Firmy przy projektach których pracowali ludzie grupy Dark Red Studio: