Wróć do góry

Projektowanie

Strony www, logotypy, systemy zarządzania, wizualizacje, modelowanie 3D, prezentacje, wizytówki.

Reklama i marketing

Pozycjonowanie, Google Adwords, gadżety reklamowe, filmy, prezentacje, fotografia.

Materiały drukowane

Billboardy, plakaty, katalogi produktów, ulotki, broszury.

Projektowanie stron internetowych

Korzyści z posiadania strony www

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić, aby firma mogła funkcjonować bez strony internetowej gdyż poszukując informacji najczęściej pierwszą rzeczą jaką robimy jest włączenie ulubionej wyszukiwarki i wpisanie interesującego nas zagadnienia. Nie posiadając strony internetowej tracimy w tym wypadku możliwość dotarcia do klienta potencjalnie zainteresowanego naszymi usługami.

Oczywiście strony internetowe nie są zarezerwowane tylko dla firm. Osoby prywatne posiadające ciekawe zainteresowania, chcąc dzielić się nimi ze światem mogą chcieć stworzyć portal tematyczny zrzeszający ludzi o podobnych zamiłowaniach.

Skoro trafiłeś na naszą stronę zapewne dobrze zdajesz sobie sprawę jak ważnym medium jest Internet oraz w jakim celu można go użyć aby osiągnąć wyznaczony cel. Jednakże sama wizja nie jest gwarancją sukcesu, potrzebne są odpowiednie narzędzia oraz metody aby przekształcić ją w gotowy projekt. W tym momencie do akcji wkraczamy my.

Nasza oferta obejmuje:

  • Sporządzenie planu wizerunkowo-funkcyjnego witryny
  • Wykonanie projektu graficznego
  • Wdrożenie systemu zarządzania treścią Dark CMS
  • Obróbka dostarczonych przez klienta materiałów
  • Podpięcie domeny, oraz instalacja strony na serwerze
  • Prezentacja działania witryny oraz obsługi panelu administracyjnego
  • Zadowolenie klienta

Cechy dobrze zaprojektowanej strony internetowej

Dobra strona internetowa to taka na której odwiedzający bez wysiłku odnajduje informacje, po które przyszedł. Przejrzysta nawigacja w połączeniu z odpowiednio dobraną szatą graficzną sprawia, że użytkownik z przyjemnością wczyta się w zawartość Państwa witryny. Przechodzenie pomiędzy podstronami, oraz poznawanie kolejnych poziomów serwisu powinno być intuicyjne oraz pod pełną kontrolą użytkownika. Na rynku niestety często można spotkać ładnie wyglądające strony internetowe, jednakże szukanie na nich informacji (czyli de facto to co nas najbardziej interesuje) przysparza o ból głowy ze względu na zawiłość i często niekonsekwentność nawigacji.

Tworzone przez nas serwisy, pomimo tego, iż często innowacyjnie podchodzimy do formy prezentowania treści - nie sprawiają odwiedzającym kłopotów w ich przeglądaniu. Przestrzegamy zasad użyteczności (ang. usability).

Firmowa strona internetowa


Strona firmowa jest bardzo dobrym miejscem prezentacji oferty oraz produktów przedsiębiorstwa. Stanowi ona przeważnie pierwszy stopień kontaktu pomiędzy klientem a usługodawcą, dlatego też jej wygląd ma tak duże znaczenie - zła strona internetowa świadczy o nie dbaniu firmy o własny wizerunek.

Strony dla przedsiębiorstw są najczęściej tworzonymi przez nas projektami. Posiadamy duże doświadczenie w tym jak sprawić aby odwiedzający nie opuścił szybko serwisu. Sztuka polega na odpowiednim podawaniu treści, wszystko ubrane w elegancką oprawę graficzną sprawi, że odwiedzający na dłużej zapamięta treść oferty a wizerunek Państwa firmy w jego oczach zdecydowanie zyska kilka punktów.

Koszt wykonania strony firmowej: od 1,000 zł netto

Portale tematyczne


Zadaniem portalu tematycznego jest zrzeszanie ludzi o podobnych poglądach oraz zainteresowaniach. Społeczność zgromadzona wokół danego serwisu powinna mieć możliwość komunikacji oraz wymiany własnych opinii, dlatego też tego typu portal wyposażony jest w specjalną funkcjonalność.

Koszt wykonania portalu tematycznego: od 2,000 zł netto

Sklepy internetowe


Wejście na rynek handlu internetowego nie jest, jak mogłoby się wydawać, łatwiejsze od otwarcia tradycyjnego sklepu. Tutaj również główną rolę odgrywa reklama, jednakże na nic się ona zda, jeżeli sklep nie będzie wyglądał przyjaźnie dla odwiedzającego. Sklep internetowy musi być tak zaprojektowany, aby ktoś wchodząc do niego pierwszy raz czuł jakby go znał od lat. Stawiamy na intuicyjność!

Koszt wykonania sklepu internetowego: od 2,000 zł netto

Odświeżenie istniejącej strony

Posiadasz już stronę internetową, ale nie jesteś zadowolony z jej funkcjonowania? Chętnie podejmiemy się wyzwania w jej ulepszeniu.

Identyfikacja wizualna firmy

Logotypy


Logotyp stanowi bardzo istotną rolę w tworzeniu wizerunku firmy. Czytelny, łatwo zapadający w pamięć szybko przekazuje informację z jakiej branży pochodzi dana firma.

Papiery firmowe oraz wizytówki


Dobrze wykonane papiery firmowe oraz wizytówki świadczą o dbaniu o szczegóły - skrupulatności. Takie cechy podświadomie zapadają w pamięci klienta.

Wizualizacje 3D

Budynki, przedmioty, urządzenia


Dobra wizualizacja przydaje się gdy mamy do zaprezentowania obiekt - prototyp, który jest dopiero w fazie projektowania, bądź nie jest wykończony. Dużą rolę odgrywa przy prezentowaniu budynków, które nie zostały jeszcze wybudowane a poszukujemy już kupców.

Programowanie - pisanie aplikacji

Systemy zarządzania przedsiębiorstwem

Na pewnym etapie rozwoju firmy, aby mogła się ona dalej rozwijać niezbędny staje się odpowiedni system do zarządzania jej funkcjonowaniem oraz relacji z klientami. Piszemy systemy z przeznaczeniem dla małych i średnich przedsiębiorstw (10-50 stanowisk). Jego funkcjonalność jest ustalana indywidualnie z klientem.

Przykładem takiego systemu może być napisana przez nas aplikacja do zarządzania wyświetlaniem reklam zewnętrznych na słupach oraz billboardach. Podzielona została ona na dwie części - jedną służącą do zarządzania miejscami reklamowymi przez pracowników firmy (dodawanie/usuwanie/aktualizacji miejsc, sprawdzanie dostępności, obsługa zamówień klientów, generowanie raportów) , oraz drugą dla klientów (możliwość wyszukania wolnego słupa reklamowego w konkretnej lokalizacji, rezerwacja, sprawdzenie kiedy słup będzie dostępny). Aplikacja ta przyspieszyła proces rezerwacji reklam kilkukrotnie, co przekłada się na mniejsze koszty prowadzenia firmy.

Aplikacje okienkowe


Pamiętaj, aby zobaczyć naszą ofertę odnośnie reklamy i pozycjonowania oraz materiałów drukowanych