Wróć do góry

Projektowanie

Strony www, logotypy, systemy zarządzania, wizualizacje, modelowanie 3D, prezentacje, wizytówki.

Reklama i marketing

Pozycjonowanie, Google Adwords, gadżety reklamowe, filmy, prezentacje, fotografia.

Materiały drukowane

Billboardy, plakaty, katalogi produktów, ulotki, broszury.

Pozycjonowanie stron internetowych

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowaniem nazywamy proces, w którego wyniku strona internetowa dąży do uzyskania jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania pod daną frazą kluczową. Jego istotność stanowi fakt, że 90% procent ludzi przegląda tylko pierwsze trzy strony z wynikami, dlatego tak ważna jest pozycja uzyskiwana przez Państwa stronę. Czym strona znajduje się wyżej tym większe prawdopodobieństwo, że będzie częściej odwiedzana.

Dlaczego warto się pozycjonować?

Z badań wynika, że w Polsce jest ok. 17 milionów internautów w wieku 15-75 lat. Ta liczba oczywiście cały czas rośnie. Oznacza to, że Internet w Polsce stał się ogólnodostępnym medium, z którego korzysta coraz szersze grono ludzi. Warto do nich dotrzeć! Stworzenie własnej strony www to dopiero pierwszy krok istnienia w Internecie. Aby strona była często odwiedzana potrzebne jest mądrze przeprowadzone pozycjonowanie, które sprawi, że po wpisaniu w wyszukiwarce słowa kluczowego Państwa strona znajdzie się w czołówce wyników.

Pozycjonowanie jest aktualnie najbardziej opłacalną formą reklamowania się biorąc pod uwagę współczynnik efektywności do ceny.


Liczba internautów w Polsce.png

Google AdWords

Kampania reklamowa

Google AdWords jest programem za pomocą, którego możemy reklamować swój serwis internetowy. Zakupione przez nas reklamy pojawiają się na górze strony z wynikami wyszukiwania, oraz stronach partnerów Google AdSense. Program ten oparty jest na metodzie CPC(cost per click), co oznacza, że płacimy za kliknięcia w reklamę przekierowywującą na nasz serwis. Dzięki temu możemy w łatwy sposób kontrolować ponoszone przez nas wydatki oraz sprawdzać jaki ma ono wpływ na zwiększenie ilości klientów.

Filmy reklamowe

Tworzymy filmy reklamowe, okolicznościowe oraz edukacyjne z przeznaczeniem do prezentacji internetowej. Specjalizujemy się w animacji komputerowej (w stylu komiksowym).

Fotografia studyjna


Pokaż produkt w dobrym świetle

Wykonujemy fotografie produktów do katalogów oraz sklepów internetowych . Nie od dziś wiadomo, że podczas zakupów polegamy głównie na wzroku, co w sytuacji zakupów poprzez Internet jest jeszcze bardziej widoczne. Dlatego też należy zadbać, aby sprzedawane przez nas produkty były dobrze zaprezentowane. Przyniesie to natychmiastowy efekt w postaci zwiększenia zainteresowania Państwa ofertą.

Prezentacje

Wykonywane przez nas prezentacje często posiadają elementy interaktywne co sprawia, że oglądający poprzez czynny udział w prezentacji może decydować o tym co widzi na ekranie. Pozwala to sprawić by użytkownik skupił się na prezentowanej mu treści, przez co na dłużej zapadnie mu ona w pamięć.

Gadżety reklamowe

Zawieszki zapachowe